Ortodoncja:

 

lek. stomatolog Marta Maciszewska-Kubani

 

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną a następnie uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej i II stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła liczne kursy z zakresu ortodoncji. 

Specjalizuje się w leczeniu dzieci, młodzieży oraz pacjentów dorosłych z zastosowaniem aparatów zdejmowanych oraz stałych. 

 

lek. stomatolog Regina Wiśniewska - Zalewska

 

Ukończyła Wrocławską Akademię Medyczną, uzyskała I stopień specjalizacji ze stomatologii dziecięcej i II stopień specjalizacji z ortodoncji. Zajmuje się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu u dzieci i młodzieży aparatami zdejmowanymi. 

Leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych: 

 

lek. stomatolog Mirosława Kargol 

 

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną a następnie uzyskała I stopień specjalizacji z zakresu stomatologii dziecięcej. 

 

lek. stomatolog Joanna Przybyś

 

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. 

 

lek.stomatolog Ewa Wasik

 

Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku, uzyskała I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej.

 
 

Coverdent | ul. Różana 37 | 02-569 Warszawa - Mokotów | tel: 22 845 01 45

 

Firma Coverdent przyjmuje i stosuje przyjęte przez Miasto Stołeczne Warszawa zasady równego traktowania, ma świadomość odpowiedzialności prawnej za łamanie przepisów zakazujących dyskryminacji i prowadzi działalność wolną od dyskryminacji, w szczególności ze względu na takie cechy jak płeć, rasa (kolor skóry), pochodzenie etniczne lub narodowość, mogące stanowić podstawę nierównego traktowania, a niemające racjonalnego uzasadnienia z punktu widzenia prowadzonej przez nas działalności

 Powered by: www.cdx.pl